Rose Facial Spritz Gül Özlü Tonik
Bu ürün birinci sınıf saf damıtmadır. Gül Suyu Gül sularının kraliçesidir. Cilde aktif olarak su takviyesi yapar. Kılcal damarları yüzeyde, tahriş olmuş hassas ciltleri rahatlatır.
100ml Nasıl kullanılır: Cilt temizlendikten sonra yüzünüze sıkarak kullanabilirsiniz. Makyaj varken de kullanabileceğiniz bir ürün. Sahilde, ofiste ve uçuş sırasında en hassas ciltlerin dahi kullanabileceği bir üründür.. Herbal Toner Bitkisel Tonik
Canlandırıcı ve besin özlerinin kompleksi ile cildi nemlendirir. Gözenekleri en aza indirmek ve cildinizi mükemmel bir şekilde korumak için sinerjik etki yaratır.18 organik bitki içerir. Taze Sicilya Limonu ile cildi güçlendirir.
100ml Nasıl kullanılır: Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze Herbal Toner kullanınız. Antioxidant Face Gel ardından Antioxidant Face Firming Serum kullanarak cildinizi nemlendiriniz. Jasmine Night
Conditioner
Yasemin İçerikli Gece Kremi
Cildin uyku esnasında yenilendiğini ve gençleştiğini unutmamalıyız. İçerdiği Kral ve Kraliçe Yağları, Yasemin ve Gül sayesinde gece boyunca cildi nemlendirir, onarır, sıkılaştırır, yeniler, canlandırır ve yoğun olarak cilde oksijen yükler.
50ml Nasıl kullanılır: Cilt temizlenip tonikle silindikten sonra Jasmine Night Conditioner yüz, boyun ve dekolteye uygulanır. Ardından Antioxidant Face Gel ve Antioxidant Face Firming Serum uygulayınız. Rose & Bilberry
Toning Gel
Gül & Yaban Mersini İçerikli Jel Tonik
Hassas ve susuz ciltler içindir. Yaban Mersini, Aloe ve Gül kızarıklıkları azaltmaya yardımcıdır. Kuşburnu kuru ve susuz kalmış cildi besler ve incelmiş damarları onarmaya yardımcıdır. Gül ise cildi canlandırır ve elastikiyeti korumaya yardımcıdır.
100ml Nasıl kullanılır: Temizlik sonrası Rose & Bilberry Toning Geli cildinize tampon yaparak uygulayınız. Ardından cildinize uygun nemlendiricinizi ve Antioxidant Face Firming Serum uygulayınız.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76