Rose Diamond
Face Cream
Bir anda cildinizi dönüștüren, bu zengin lüks krem, dünyanın en zengin ve en doğal içerikleri ile cildinizi anında dolgunlaștırır ve sıkılaștırır. En son teknoloji ile olușturulan bu krem cildinizde göz kamaștırıcı bir parlaklık sağlar. 50ml Blemish Gel Leke Jeli
Oldukça aktif olan aynı zamanda ultra nazik Blemish Gel kurutmadan ve tahriş etmeden süper hızlı siyah noktaların azalmasına yardımcı olur ve aynı zamanda antiseptik otlar ve uçucu yağlar içerir. Çay Ağacı Propolis, Kadife Çiçeği, Manuka ve Lavanta güçlü ama nazik antiseptik etki sağlarken Aloe onarım sağlamaya yardımcı olur ve kızarıklığın azalmasında etkilidir. Sedir Ağacı içeriği ile T bölgesindeki yağ üretimini kontrol altında tutarak yağ salgısını düzenler.
10ml Nasıl kullanılır: Siyah noktaların olduğu yerlere günde 2-3 kez tekrarlayınız. Skin Rescue Oil Cilt Kurtarma Yağı
Özellikle inatçı kuru ve pul pul dökülen ciltler için hazırlanmış bir üründür. İçerdiği Civciv Otu, Çuha Çiçeği Yağı, Tamanu, güney denizlerinin benzersiz ekstra özlerini içerir ve anında cildi yatıştırır ve korur. Cilde elastikiyet kazandırır ve scar (yara) izlerini azaltır.
30ml Nasıl kullanılır: Ciltte gerekli olan yerlere 2-3 damla uygulayınız. Virgin Cold Pressed
Rose Hip Oil
Preslenmiş Soğuk Sızma Kuşburnu Yağı
Soğuk preslenmiş ve organik kuşburnu esansiyel yağ asitleri, Retinoik Asit ve önemli Carotenoidler yüksek Beta- carotene, Lycopene, Rubixanthin, Gazaniaxanthin, Beta-cryptoxanthin ve Zeaxanthin içerir. Bu sayede akne izleri, güneşten dolayı oluşmuş kırışıklıklar, güneş lekeleri ve scar izlerinde sonuç almaya yardımcıdır.
30ml Nasıl kullanılır: Her türlü iz ve lekelerin üzerine en az 4 ay boyunca günde iki kez 2 damla uygulayınız. Güneş hasarı ve erken yaşlanmadan etkilenen bölgeye günde iki kez uygulayınız. Antioxidant Face Gel Antioksidan Yüz Jeli
Antioksidan yüz jeli hafif ve bitkisel özler ve kozmesötikler bakımından zengindir. Cildi toparlar ve gözenekleri minimuma indirir. Aynı zaman da cildin aydınlanmasını, elastikiyetini ve ışıltısını geri kazandırmasını sağlar.
35ml Nasıl kullanılır: Nemli bir cilt için her sabah The Organic Pharmacy nemlendiricinizi ile Antioxidant Face Firming Serum 1 pompa karıştırarak kullanınız.
Geceleri, Antioxidant Face Gel 2 pompa ile Antioxidant Face Firming Serum 1 pompa elinizde karıştırınız ve temizlenmiş, tonik ile silinmiş cildinize uygulayınız. Gece kreminizi ihmal etmeyiniz.
Antioxidant Face Firming
Serum
Antioksidan Yüz Sıkılaştırıcı Serum
Bu seruma müşterilerimiz tarafından verilen takma ad ‘anlık yüz sıkılaştırma yağı’. Ciltte anlık değişim gösterir. Cildi toparlar ve sıkılaştırır. Kuşburnu Yağı, Üzüm Çekirdeği, Alphalipoik Asit, DMAE, Havuç ve Greyfurt içerikleri sayesinde bu ürünü Kuşburnu Yağından 50 kat daha güçlü yapıyor.
100ml Nasıl kullanılır: Nemli bir cilt için her sabah The Organic Pharmacy nemlendiricinizi ile Antioxidant Face Firming Serum 1 pompa karıştırarak kullanınız.
Geceleri, Antioxidant Face Gel 2 pompa ile Antioxidant Face Firming Serum 1 pompa elinizde karıştırınız ve temizlenmiş, tonik ile silinmiş cildinize uygulayınız. Gece kreminizi ihmal etmeyiniz.
Arnica Cream Arnica tarihte geleneksel olarak çürükleri, yaraları tedavi etmek için kullanılmış bir bitkidir. Spor, iş, ev, oyun kazaları sonucu ortaya çıkan morarma, ezilme, burkulma, iç yırtılma, iç kanama, gerilme ve şişme gibi rahatsızlıklara karşı kullanılır. Çarpmalar, çürükler ve genel yaralanmalar için her evde ilk yardım dolabında bulundurulmalıdır. 60gr Nasıl kullanılır: İhtiyaç duyulan bölgeye sabah akşam sürülebilir.Ani kazalarda kısa süre içinde yaralı bölgeye uygulamak mororma veşişliklerin önüne geçilmesini kolaylaştırır. Beauty Drops Beden ve cildi gençleștirmek için 3 güçlü Organik bitki içeriği ile hazırlanmıștır. Zihin ve bedene enerji sağlaması, bağıșıklık sistemini güçlendirmesi, yoğun nem artıșı, cildin ıșıltısını ve enerjisini artırmak için tasarlanmıștır. Cilt de kullanıldığında antioksidan etki ile serbest radikallere karșı koruma sağlar ve cildi güçlendirerek, ıșıltı ve nem seviyesini artırır. İçecek ile kullanıldığında hücreleri antioksidan özelliği ile koruma sağlar ve cildin hidrasyon ve enerjisini artırır . Dolașım ve okisjenasyon seviyelerini artırır. 30ml Nasıl kullanılır: Ginseng, Gotu Kola ve Yaban Mersini içeren bu çift kullanıma sahip güzellik damlası; bir içeceğe ekleyerek veya maske, nemlendirici veya serum içerisine 3 damla damlatılarak, günde 2 kez kullanılabilir. Tea Tree Manuka
Neem Cream
Antifungal ve antibakteriyel etkileri ile bilinen üç ekstre ile üçlü kuvvetli dezenfekte edici etki. Doğal bir dezenfekte kremi olarak düşünün. Çay Ağacı, Manuka ve Neem ile üçlü antiseptik etkili krem cildinizi sağlıklı tutmak için ideal bir koruyucudur. Mantar ve bakterilere karşı güçlü bir koruma sağlayan bu krem, cilt sağlığı, ayak, tırnak için mükemmeldir. 60gr Nasıl kullanılır: En iyi sonuç için düzenli olarak gece ve gündüz kullanımı önerilir. Nem & Lcyum Cream Ciltte oluşmuş hassasiyeti ve tahrişi onarmaya yardımcı bir kremdir. İçeriğinde bulunan etkin içerikler sayesinde cildi yatıştırmaya, tahriş hassasiyet ,kızarıklık gibi şikayetleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. 60gr Nasıl kullanılır: İhtiyaç duyulan bölgeye günde 2 kez uygulama yapılması önerilir. Arnica Sore Muscle
Oil
Sağlıklı eklemlerin korunmasına yardımcı olmak, egzersiz öncesi ve sonrasında yorgun ya da zedelenmiş kasları onarmak için ideal bir masaj yağı. Spor öncesi ve sonrasında kaslarda oluşmuş ağrı , ödemi almaya ve kasları rahatlatmaya yardımcıdır.Ağrılı eklemlerde, romatizmal ağrılarda ,dolaşım sıkıntısından kaynaklanan ödem ve ağrılarda güçlü bir şifa kaynağıdır. 100ml Nasıl kullanılır: İhtiyaç duyulan bölgeye sabah akşam sürülebilir.Spor yaptıktan sonra veya gün içinde kullanılabilir. Hypericum, Calendula &
Propolis Spray
Anti viral ve analjezik St Johns Wort (Sarı Kantoron) Marigold ve anti bakteriyel Propolis içerikleri ile ilk yardım şifacı ve dezenfekte edici sprey. Küçük kesikler ve yaralar üzerinde topikal olarak kullanılır. veya ağız içi gargara gibi seyrelterek kullanılabilir. 50ml Nasıl kullanılır: Günde 2 veya 3 kez ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayınız. Aloe & Lavander Gel Tahriş olmuş cildi sakinleştirmek için aloe ve lavanta içerikleri ile hafif kıvamlı ve yoğun yatıştırıcı bir jel. Ağda ve tıraş sonrası için idealdir. 50ml Nasıl kullanılır: Tahriş olan bölgelere uygulanır. Günde 2 veya 3 kez ihtiyaç hissedildiğinde uygulanabilir.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76