Cellular Protection Sun
Creams
Hücresel Bazda Güneş Koruyucuları
SPF 18, SPF 25, SPF 30 & SPF 50
The Organic Pharmacy nin mineral güneş kremi; güneşte üstün koruma sağlamak için doğal içeriklerle dolu, besleme özelliği olan bir güneş serisidir.Bebekler, çocuklar ve en hassas ciltler için uygundur.
100ml Nasıl kullanılır: Güneşlenmeden önce uygulayınız ve yüzme sonrası tekrarlayınız. After Sun Güneş Sonrası
Anında cildi sakinleştirmeye ve yatıştırmaya aynı zamanda bronzluğu uzatmaya yardımcı olur. Cildi çok yoğun bir şekilde nemlendirir. Kayısı ve Shea Yağı; kuru güneşe yoğun maruz ve susuz kalmış ciltler içindir. Kuşburnu ve Aloe cildi yatıştırır ve sakinleştirir. Kadife Çiçeği ve Isırgan Otu cildi yumuşak ve pürüzsüz yapar. Cildi onarmaya yardımcı olma ve nemlendirme özelliği çok güçlüdür.
100ml Nasıl kullanılır: Cildi yatıştırma ve onarma özelliğinden dolayı güneşlenme sonrası (duş) sonrası bolca uygulayınız. Self Tan Işık saçan, doğal bronzluk İçin
Bütün bir yıl sağlıklı ve ışıltılı bir cilt istiyorsanız, şeker pancarından üretilmiş bronzlaştırıcıyı kullanabilirsiniz. Doğal ve eşit bir bronzluk sağlar. Nazik formülü ile cilt nazik ve esnek olur, en hassas ciltler dahi kullanabilir.
100ml Nasıl kullanılır: Vücut peelingini kullanarak ölü deriyi atınız. Ardından eşit miktarda Self Tan uygulayınız. 3 saat sonra doğal bronzluğunuz oluşacaktır. Self Tan’ı sürdükten sonra ellerinizi yıkayınız ve 2 gün sonra tekrarlayınız. Tan Accelerator Uzun süre güneşe maruz kalmadan güçlü, hızlı ve ayrıca sağlıklı bronzlaşma için tercih edilmesi gereken bir üründür.
Aloe içerikli formülü ve aktif bitkisel içerikleri ile yüz ve vücut için hızlıca yoğun şekilde, altın tonlarında bronzluk sağlar. Melanin üretimini artırarak ve güneşte daha az kalarak şahane bir bronzluk elde edebilirsiniz.
100ml Nasıl kullanılır: Güneşe çıkmadan önce uygulanması gerekir. Fakat hızlı bronzlaştırıcı kullanmadan önce ki günlerde yüksek SPF li ürünler kullanarak cildi güneşe alıştırmak gerekir.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76