Nappy Balm Pişik Kremi
Korumak ve Yatıştırmak The Organic Pharmacy’nin en çok satan pişik kremidir. Nazik ve etkili sonuçlar için; Kadife Çiçeği, Neem, Papatya, Propolis ve Lavanta içerir. Ayrıca bu içerikler yatıştırıcı ve dezenfekte özelliği sağlar. % 100 organiktir.
100ml Nasıl kullanılır: Gerektiğinde bezli bölgeye uygulayınız. Apricot & Chamomile
Body Lotion
Kayısı & Papatya İçerikli Vücut Losyonu
Yüz ve vücut için idealdir. Aloe, Kayısı, Kadife Çiçeği ve Çuha Çiçeği içerikleri ve hafif losyon kıvamı ve besleyici özelliği ile yumuşak ve pürüzsüz bebek cildini korur, nemlendirir. Ciltte yapışkanlık hissi ve kalıntı bırakmadan cilt tarafından emilir.
100ml Nasıl kullanılır: Yumuşak bir cilt için tüm yüz ve vücuda masaj yaparak uygulayınız. Apricot & Chamomile
Body Wash
Kayısı & Papatyalı Vücut Temizleyici
Duş ve banyo için idealdir. Bebeğin cildini nazik bir şekilde temizler ve içerdiği Aloe, Kadife Çiçeği, Papatya ve Kayısı özleri ile sağlıklı bir ışıltı sağlar ve korumaya yardımcıdır, aynı zamanda yatıştırıcı etki sağlar.
100ml Nasıl kullanılır: Bebeğin hassas cildini yıkamak için süngerin üzerine veya banyo suyuna ekleyerek de kullanabilirsiniz. Apricot & Chamomile
Shampoo
Kayısı & Papatyalı Şampuan
Hafif ve saf formülü organik yağlar, Kayısı, Papatya ve Çuha Çiçeği Yağı ile hazırlanmıştır. Bebeğin saç derisini kurutmadan ideal bir şekilde temizlik yapar. En hassas bebek ciltleri içinde uygundur.
100ml Nasıl kullanılır: Su ile az bir miktar sulandırarak bebeğinizin saçlarını yıkayınız ve iyice durulayınız. Bebeğinizin gözlerini yakmaz. Apricot & Chamomile
Conditioner
Kayısı & Papatyalı Saç Kremi
Aloe, Papatya, Kayısı ve Shea Yağı içerikleri ile nazik ve başarılı bir saç kremidir.
100ml Nasıl kullanılır: Bebeğin saçına az miktarda uygulayınız ve bol su ile durulayınız. Massage Oil Masaj Yağı
İçerdiği Kadife Çiçeği, Lavanta ve Papatya ve bitkisel yağlar anne ve bebeğin cildini nemlendirir, besler ve yumuşatır. Aynı zamanda mükemmel masaj yağıdır.
100ml Nasıl kullanılır: Bebekler ve çocuklar için masaj iyi bir uyku öncesi demektir. Aynı zamanda gaz çıkarmasına yardımcı olur, yatıştırır ve sakinleştirir. Stretch Mark Oil Çatlak Oluşumunu Engelleyici Yağ
Hamilelik sırasında ideal bir arkadaştır. Amacı cildi yumuşak ve esnek tutmaktır. Vitamin, Esansiyel Yağ Asitleri, Neroli, Kuşburnu içerikleri başarılı bir şekilde çatlak oluşumunu engelleyici bir üründür.
100ml Nasıl kullanılır: Nemi cilde depolamak için gerekli bölgelere masaj yaparak uygulayınız. Miracle Nipple Cream Mucize Meme Ucu Kremi
Emzirme süresince meme ucu için onarmaya yardımcı ve yatıştırıcı krem gerekir. Sorun oluşmuş meme ucunu onarmaya yardımcı olur. Ağrıyı hafifletir ve meme ucunu nemlendirir.
60g Nasıl kullanılır: Her emzirmeden sonra uygulayınız ve emzirme öncesi silerek temizleyiniz. Bilberry Complex
Cream
Yabanmersini İçerikli Krem
Gebelikle beraber ayak ve bacaklarda şişlik oluşabilir. Bu ürün Yabanmersini kompleksi ile kan dolaşımını hızlandırırken, şişmiş ayak ve bacaklarınızı rahatlatmak için Zencefil ve Aesculus içeriği kullanılmaktadır.
60g Nasıl kullanılır: Sağlıklı ayak ve bacaklar için Bilberry Complex Cream ile aşağıdan yukarıya masaj yaparak uygulayınız.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76