Jasmine High Gloss
Shampoo & Conditioner
Yoğun Parlaklık Veren Yasemin
   Tüm saç tipleri için
Yasemin parlaklık şampuanı nazikçe saçı temizlemek ve saça parlaklık katmak için Jojoba, Aloe, Arnica, Atkuyruğu, Öksürükotu, Isırgan Otu ve çeşitli bitkisel kompleksler saçı güçlendirmek amaçlıdır. Yasemin içeriği mat saçı canlandırır. Kullanım sonrası saçta; parlaklık, yumuşaklık, canlılık oluşur ve saçı inanılmaz sağlıklı ve canlı bırakır. Saç kremini ise; saçı korumak canlılığı ve parlaklığı geri kazandırmak için kullanılmasını öneriyoruz. Her gün kullanılabilecek kadar hafif yumuşak ve zengin içerikli bir saç kremidir. İçerdiği Shea Yağı ve Kuşburnu saça nem ve parlaklık sağlar.
200ml Nasıl kullanılır: Şampuanı ıslak saç üzerine masaj yaparak uygulayınız ve durulayınız. Saç uçlarına daha yoğun olacak şekilde Jasmine High Gloss Conditioner kremini kullanınız. 2-3 dakika bekletiniz ve durulayınız. Saç maskesi olarak kullanmak isterseniz saçta 15 dakika bekletiniz ve iyice durulayınız. Rose
Shampoo & Conditioner
Gül İçerikli
   Zarar Görmüş Kuru Saçlar İçin
Gül şampuanı Kuşburnu, Aloe, Arnica, Atkuyruğu, Öksürükotu, Adaçayı, ve Papatya bitkisel kompleksi ile harmanlanmıştır. Saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır, saçı besler ve nemli bırakır. Saç hasarını onarmaya yardımcı içerikler Bal, Gül, Kuşburnu, Shea Yağıdır. Atkuyruğu ve Yabanmersini saça güç ve parlaklık verir.
200ml Nasıl kullanılır: Şampuanı ıslak saç üzerine masaj yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız. Saç kreminizi 2-3 dakika masajla uygulayınız. Saç maskesi olarak kullanmak isterseniz 15 dakika bekleterek kullanınız ve ardından iyice durulayınız. Dandruff Control
Shampoo & Conditioner
Kepek Kontrolü İçin Şampuan & Saç Kremi
   Kepek kontrolü için
Bu yoğun şampuan kuru pul pul dökülen saç derisi içindir. Bitkiler; Çuha Çiçeği, Spirulina ve MSM kompleksi ile hazırlanmıştır ve düzenli kullanıldığında saç derisindeki deri döküntüsünü yavaş yavaş dengelenmeye başlar. İçerdiği Tamanu, Kuş Otu, Dulavrat Otu, Neem ve Çuha Çiçeği sayesinde saç derisi yatışır. Aktif ve etkili bitkiler sayesinde saç kremi saça parlaklık verir, saç derisini nemlendirir.
200ml Nasıl kullanılır: Şampuanı ıslak saç üzerine masaj yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız. Saç kreminizi 2-3 dakika masajla uygulayınız ve durulayınız. Hair Serum Saç Serumu
Saçın onarımına yardımcıdır ve yoğun nem verir. İçerdiği; Kuşburnu, Biberiye yağı ile saçlara harika bir parlaklık verir. Günlük veya haftalık bakım için idealdir.
100ml Nasıl kullanılır: Avuç içine 2 damla alarak elinizde yayın ve nemli veya kuru saça masaj yaparak uygulayınız. Hair & Scalp Oil Saç Derisi Yağı
Saç ve saç derisini Neem içeriği ile yoğun bir şekilde nem verirken aynı zamanda saç derisini yatıştırır. Biberiye, Adaçayı ve Lavanta içerikleri ile saçta parlak bir görünüm sağlarken, saç derisinin sorunlarını gidermeye yardımcı olur.
30ml Nasıl kullanılır: Bir ya da iki kapak (saçın yoğunluğuna göre) dolusu saça iki dakika masaj yaparak uygulayınız. Bir saat ya da bir gece boyunca bekletiniz.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76