Rose Plus Anti-ageing
Face Cream
Gül İçerikli Güçlü Anti-aging Yüz Kremi
Son derece aktif natural özler ile sinerjik bir etki yaratır ve bu özler kollajen lifleri ve epidermal elastini korumaya yardımcı güçlü bir serbest radikaldir. Rose Plus Anti-aging Face Cream güneş hasarlarını azaltmak ve yeni hasarların oluşumuna engel olması için kullanılır. Cilde yoğun nem takviyesi yapar, kan dolaşımını hızlandırır ve elastikiyeti sağlar.
50ml Nasıl kullanılır: Sabahları temiz ve tonik ile silinmiş cilde uygulayınız. Antioxidant Face Firming Serum ve Antioxidant Face Gel ile birlikte karıştırarak kullanınız.

Cildin toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlar
Kollajen üretimini artırır
Serbest radikallere karşı korur
Pigmentasyonu azaltır
Kollajen ve elastin liflerini korur
Gene Expression Serum Hücreleri koruyarak yaşlanma etkilerini geciktirme özelliğine sahip bir serumdur.

Yaşlanmanın 7 işaretini ortadan kaldırmaya
yardımcı serumdur. En son teknoloji ile
geliştirilmiştir. Kullanımdan 2 hafta sonra;

%92 ciltte parlama ve ışıltı
%86 siyah noktalarda azalma
%88 cilt daha düzgün ve pürüzsüz
%82 ince çizgi ve kırışıklıklarda azalma
%85 daha elastik bir görünüm
elde edilir.
50ml Nasıl kullanılır: Temizlenmiş, toniklenmiş ve nemlendirilmiş cilde sabah ve akşam uygulayınız. Yüz, boyun ve dekolte dahil kullanınız. Rose Plus Marine Collagen
Complex
Yoğun Gül Deniz Kollajen Kompleksi
Deniz Kollajeni, Chondroitin, Sodium Hyaluronate ve Ursolic Asit (kurutulmuş bitki) Kollajen sentezi yolu ile cildin esnekliğinin geri kazanmasına ve kırışıklıkların derinliğine hareket eder. Kigelia sıkılaştırıcı, Yabani Nergis hücre yenileme, Kuşburnu onarmaya yardımcı, Goji Berries besin açısından zengindir. Eşsiz bir karışım olan ürünümüz oluşan hasarı onarmaya yardımcı ve serbest radikallere karşı koruyucudur.
35ml Nasıl kullanılır: Temizlenmiş ve tonik ile silinmiş cilde sabah – akşam az bir miktar Antioxidant Face Gel ve Antioxidant Face Firming Serum ile karıştırarak uygulayın. Rose Plus Brightening
Complex
Yoğun Gül İçerikli Leke Açıcı Kompleks
Kuru cilde yoğun nem vermek için hazırlanmış bir üründür. Çuha Çiçeği ile zenginleştirilmiş besleyici kremdir. Kuşburnu ve Gül cildin yoğun nem ihtiyacını karşılar. Özellikle klimalı ortamlarda, uçuş öncesi ve sonrası, kış aylarında susuz kalmış kuru ciltler için ideal bir nemlendirici olup, anında cildi rahatlatır.
35ml Nasıl kullanılır: Cildi aydınlatmak, toparlamak ve nazikçe ölü hücrelerin atılmasını sağlamak için kullanılır. Bunun için papaya kullanılmıştır. Nangka meyve özü ve Glucosamine güneş lekelerinin oluşumunu azaltmak ve mevcut olanların rengini açmaya çalışır. Sonuç: net ve parlak bir cilt, yaşlılık lekelerinde azalma, cilt tonunda büyük gelişim.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76