Collagen Boost Mask Kollajen Artırıcı Maske
Ciltte anında toparlanma, sıkılaşma ve aydınlanma sağlayan güçlü antioksidanlarla dolu anlık değişim maskesidir. Yaz aylarında hafta da en az 2 kere veya her gün kullanın.
50ml Nasıl kullanılır: Durulanmayan maskedir. Önce Flower Petal Mask ile cildinizi temizleyin ve ardından Collagen Boost Maskeyi cildinize yayın ve bırakın. Honey Jasmin Mask Bal & Yasemin İçerikli Maske
Bu zengin, derin nemlendirici ve besleyici maske; kuru, susuz ciltler içindir. Çuha Çiçeği, Kuşburnu, Yasemin ve Gül cildin ihtiyacı olan suyu karşılar.
Enzyme Peel Mask,
Vitamin C & Papaya
Enzim Peeling Maske,Vitamin C & Papaya
Pul pul olan ciltler. Enzimatik peeling nazikçe ölü deri hücreleri kaldırır siyah noktaları azaltır, yaşlılık lekelerini azaltır, ince çizgileri azaltır. Geriye beslenmiş, parlak, yumuşak doğal yenilenmiş eşsiz bir cilt bırakır.
Puryfing Seaweed Clay
Mask
Yosun İçerikli Kil Maskesi
Derin temizleme Cildi çizmeden derinlemesine temizlik sağlar iken cilde anında enerji verir. Pink Bark içeriği ile Antioksidan etki sağlar ve Vitamin C cilde parlaklık, ışıltılı kazandırır. Cilt taze, temiz ve gözle görülür şekilde daha parlak olur.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76