Antioxidant Face Cream Antioksidan Yüz Kremi
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Cilt tarafından anında emilen yüz kremi anti aging vitaminler ve bitkilerle doludur. Sicilya Limonu ve Greyfurt cilde güç verir ve sıkılaştırır. Yulaf Ginseng ve Atkuyruğu en çok tercih edilen nemlendiricimizin içerdiklerinden sadece bir kaçı.
50ml Nasıl kullanılır: Temizlenmiş ve tonik ile silinmiş cilde Antioxidant Face Firming Serum dan 2 pompa karıştırarak nemlendiricinizi kullanınız. Sabah kullanıma uygundur. Boyun ve dekolte dahil kullanmayı unutmayınız. Double Rose Rejuvenating
Face Cream
Çift Gül İçerikli Canlandırıcı Yüz Kremi
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Hafif bir nemlendiricidir. Hücre yenilenmesini, kılcal damarların azalmasını ve kan dolaşımının sağlıklı olmasını sağlar. İçerdiği Zencefil, Gotu Kola, Kadife Çiçeği ile harmanlanmış arındırıcı Gül ve Kuşburnu ile cildi besler.
50ml Nasıl kullanılır: Antioxidant Face Firming Serum dan 2 pompa ve küçük miktar nemlendiriciyi karıştırarak kullanınız. Kullanım öncesi cildiniz temiz ve tonik ile silinmiş olmalıdır. Boyun ve dekolte bölgesine uygulamayı unutmayınız. Manuka Face Cream Manuka Yüz Kremi
Lekeli ve gözenekleri tıkalı ciltler içindir. Yağlı veya akne eğilimli Antiseptik etkili Manuka, içerdiği Sedir Ağacı ve Lavanta ile yatıştırıcı, dengeleyicidir ve ideal nemlendiricidir. Ekinezya ve Propolis yağ üretimini düzenler ve susuz kalmış bölgelerin nemlenmesini sağlar.
50ml Nasıl kullanılır: Sabah kullanımı için uygundur. Antioxidant Face Gel ile birlikte kullanınız. Kullanım öncesi cildiniz temizlenmiş ve tonik ile silinmiş olmalıdır. Double Rose Ultra Face
Cream
Çift Gül İçerikli Ultra Yüz Kremi
Kuru cilde yoğun nem vermek için hazırlanmış bir üründür. Çuha Çiçeği ile zenginleştirilmiş besleyici kremdir. Kuşburnu ve Gül cildin yoğun nem ihtiyacını karşılar. Özellikle klimalı ortamlarda, uçuş öncesi ve sonrası, kış aylarında susuz kalmış kuru ciltler için ideal bir nemlendirici olup, anında cildi rahatlatır.
50ml Nasıl kullanılır: Nemlendiricinizi Antioxidant Face Firming Serum dan 2 pompa alarak karıştırınız. Temiz ve tonik uygulanmış cildinize sabahları uygulayınız. Boyun ve dekolte dahil kullanınız.
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76