Lip & Eye Cream Dudak ve Göz Çevresi Kremi
Dudak ve göz çevresi için eşsiz bir besleyicidir. Çift özellikli bir kremdir. Şişkinlik, koyu halkalar ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Kuru dudakları nemlendirir.
10ml Nasıl kullanılır: Sadece küçük bir miktarı dudak ve göz çevresi için yeterlidir. Hassas ciltlerde de kullanıma uygundur. Günlük cilt bakımınızdan sonra makyaj öncesi her sabah ve ihtiyaç durumunda akşam da uygulayınız. Lifting Eye Gel Toparlayıcı Göz Kremi
Rahatlatma ve kollajen artırmak için Aloe kullanılmıştır. İçerdiği Kigelia göz çevresini toparlar ve sağlamlaştırır. Yabanmersini ise şişlikleri ve ince çizgileri azaltır.
10ml Nasıl kullanılır: Her sabah göz çevresine uygulayın. Gerekirse akşam tekrarlayın. Antioxidant Lip Balm Dudak Balmı
Kurumuș, çatlamıș dudakları yoğun bir șekilde nemlendirerek onarmaya yardımcıdır. Dudak çevresindeki ince çizgilerin görünümünü azaltırken aynı zamanda dudaklarda dolgun bir görünüm sağlar. Anti inflamatuar özelliği vardır. Roacutane tedavisi sırasında dudaklarda olușan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Dudaklarda ve ruj üzerinde kullanıma uygundur.
7ml Rose Diamond
Eye Cream
Göz çevresi kremi
İçeriğinde bulunan Elmas Tozu, Hyaluronik Asit ,Acmella gibi özler sayesinde Rose Diamond göz kreminin 7 etkili özelliği vardır. Düşük göz kapağını kaldırır, kırışıkların görünümünü azaltır, derin kırışıkların yeniden dolmasını sağlar, koyu halkarı ortadan kaldırır,şişliği ortadan kaldırır, aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm verir ve göz çevresindeki kasları rahatlatır.
10ml
Copyright © 2014 Rodonit Sağlık Ürünleri    0216 688 16 76